kindly.cz BETA: You just keep on trying till you run out of cake

Nápověda

Kolik to stojí?
Služby kindly.cz jsou poskytovány zdarma.

Kdo za tím stojí?
kindly.cz provozují nadšenci do e-booků, kterým obdobná služba chyběla a stávající řešení připadla krkolomná a neintuitivní. Snad se naše služby budou hodit i Vám. Kontaktní informace najdete v patičce.

Nepřišel mi objednaný soubor, proč?
Soubory jsou odesílány pouze v případě, že byl příslušný zdroj (RSS feed) od posledního odeslání na Vaší adresu aktualizován. Vidíte-li daný soubor vpravo v sekci Naposledy odeslané, tak již odeslán byl, ale ještě nedorazil do Vaší čtečky. Můžete to trvat i 10 minut, než bude soubor doručen. Ujistěte se, že je Kindle zapnutý a online.
Není-li soubor mezi odeslanými nebo nedorazí ani po delší době, dejte nám vědět. Zatím běžíme v BETA režimu a nějaké problémy se určitě vyskytnou. Sledujte také náš Twitter účet, kde budeme oznamovat případné problémy.

Jak můžu do kindly.cz přidat můj web?
Chcete-li využí kindly.cz a nabízet Vašim čtenářům pohodlné čtení na cestách, zadejte svůj web do Wishlistu. Následně Vás budeme kontaktovat a domluvíme detaily. Podmínkou je funkční RSS feed s obsahem Vašich stránek.

Nechci, aby jste šířili můj obsah!
Pokud si nepřejete, aby kindly.cz konvertovalo Vaše RSS feedy a zprostředkovávalo v MOBI formátu, dejte nám vědět na info@kindly.cz a my feed ihned odstraníme. Pokud jen chcete zjistit, kolik lidí si "objednalo" doručení do Kindlu, podívejte se na statistiky.

Můžu Vám nabídnout pomoc?
Učitě ano! Grafici, programátoři v Pythonu (Google App Engine) a .Netu a kdokoliv další, ozvěte se na info@kindly.cz.