kindly.cz BETA: You just keep on trying till you run out of cake

Vánoční nadílka

Dárečky nejsou jen od Ježíška, ale také od kindly.cz. Nabízíme zdarma ke stažení dvě knihy do Vašich čteček. Pokud nám budete chtít Ježíška oplatit, můžete přispět libovolnou částkou, část výtěžku půjde na provoz kindly.cz.

Knihy ke stažení

Cestování strojvůdce Tobiáška, Divokého Králíka a Prasátka Lumírka parním vlakem tam a zase zpět
Cestování strojvůdce Tobiáška, Divokého Králíka a Prasátka Lumírka parním vlakem tam a zase zpět
Tomáš Tepper

Trojčlenná posádka malého parního vlaku – strojvůdce Tobiášek, Divoký Králík a Prasátko Lumírek – zažije na svých cestách neuvěřitelná dobrodružství. Seznámí se s novými zajímavými přáteli, tancujícím slonem Vítečkem, zpívajícím hrošíkem Ivánkem, skákajícím tygříkem Petříčkem. Zúčastní se představení slavného cirkusu Bambílius. Pro měsíční kameny se vypraví parní raketou až na Měsíc. Vyhraje velké sportovní hry a trošilinku nakrmí čajem a lívanečkem hladovou holčičku Klárku.

K dispozici ve formátech PDF, Mobi, ePub. Vysázené PDF je vhodné pro iPad a další tablety. Mobi a ePub obsahují veškeré ilustrace.


Literární, výtvarné a jiné poklesky lázeňského šviháka
Literární, výtvarné a jiné poklesky lázeňského šviháka
Tomáš Tepper, Jiří Ryvola, Vladimír Šavel

Bohatě autorsky ilustrovaná knížka seznamuje nezasvěcené s MALŠí (Metropolitní asociace lázeňských šviháků), s její historií, stanovami a všemi dalšími otázkami lázeňského šviháctví, bez jejichž znalosti se v dnešní době neobejde téměř žádný návštěvník značkových (zejména třeboňských), ale potažmo i světových lázní.

K dispozici pouze ve formátu PDF. Vzhledem k velikosti, je možné knihu stahovat též po částech.